13. VEČERNJAKOV ZAGREBAČKI MARATON

Ukupni poredak
Ukupni poredak - muškarci
Ukupni poredak - žene
Prvenstvo Hrvatske - muškarci
Prvenstvo Hrvatske - žene

Poredak po kategorijama - muškarci
Poredak po kategorijama - žene



Ukupni poredak


Poredak Rezultat Prezime Ime Spol Klub
1 2:23:04 Ninković Sreten M ind_SiCG
2 2:23:30 Aleksandrov Sergeji M ind_RUS
3 2:23:58 Randich Julius M ind_KEN, Nandi
4 2:25:04 Kodžo Đuro M ind_B i H, Mrkonjić g.
5 2:29:42 Krasnov Alexandr M ind_RUS
6 2:29:45 Maroević Janez M AK Sinj
7 2:31:05 Bottger Hendrik M AK Žumberak
8 2:32:17 Horvath Bela M ind_H
9 2:34:02 Kovač Hrvoje M AK Žumberak
10 2:37:27 Poul Kibet Simbeolei M ind_KEN
11 2:38:36 Škopac Ivica M AK Croatia marathon
12 2:41:24 Stanić Ivan M AK Žumberak
13 2:42:50 Delaš Jozo M AK Sinj
14 2:43:21 Katić Ante M AK Otok
15 2:44:13 Domazet-Lošo Šimun M AK Sinj
16 2:45:29 Letonia Željko Franjo M AK Dinamo Zrinjevac
17 2:48:08 Čegar Goran M Maraton Vukovar
18 2:48:08 Lukić Marijana W ind_SiCG, AK Apatin
19 2:49:01 Klobučarić Damir M AK Žumberak
20 2:49:50 Šurbek Ida W AK Žumberak
21 2:51:45 Rajčić Lidija W AK Sinj
22 2:53:22 Mrkojević Tihomir M AK GEM Vrbovec
23 2:53:34 Cerovski Branko M MK Velika Gorica
24 2:57:14 Mišerić Darko M MK Velika Gorica
25 2:57:37 Krog Darko M MKHrv. sokol Osijek
26 2:58:46 Havaš Ladislav M AK Sljeme
27 2:58:59 Vrhovski Zvonko M AK Sljeme
28 3:02:55 Talaja Ivan M AK Sinj
29 3:04:07 Koal Gerd M ind_D
30 3:04:28 Filipić Miljenko M TK Marathon 95
31 3:05:15 Krajinović Tome M AK Žumberak
32 3:06:20 Jurišić Veronika W AK Sljeme
33 3:06:43 Farkas Agota W ind_H
34 3:07:14 Klapež Jakov M TK Marathon 95
35 3:09:05 Lončar Franjo M AK Veteran
36 3:10:09 Dubovečak Stjepan M TS lvanec
37 3:10:50 Lovrec Nenad M AK Žumberak
38 3:11:30 Tandarić Darko M ind_CRO, Zagreb
39 3:11:35 Vončina Tomislav M AK Sljeme
40 3:12:46 Petrina Dalibor M AK Veteran
41 3:13:09 Valenteković Igor M AK Žumberak
42 3:24:14 Blažeković Inoslav M AK Sljeme
43 3:24:41 Kresojević Franjo M AK Veteran
44 3:26:15 Horvat Stjepan M TK Marathon 95
45 3:27:51 Stojević Mladen M AK Veteran
46 3:27:58 Kolar Mirjana W AK KA-tim
47 3:29:45 Cindori Krunoslav M TK Marathon 95
48 3:30:43 štrbac Duško M ind_CRO, Zagreb
49 3:30:51 Mašić Robert M AK Žumberak
50 3:30:55 Gidak Petra W AK Karlovac
51 3:31:10 Stiasni Velimir M AK Sljeme
52 3:31:21 Gusak Pejo M ind_CRO, Sl. Brod
53 3:32:05 Petrović Dubravko M ind_A, ORF Laufsport
54 3:32:26 Babić Krešo M ind_CRO
55 3:33:32 Martinović Vedran M ind_CRO
56 3:33:54 Škevin Višnja W AK Sljeme
57 3:34:45 Krivski Zvonko M AK GEM Vrbovec
58 3:35:18 Vlašić Mladen M ind_CRO
59 3:36:15 Milinković Josip M AK Velebit 2001
60 3:36:18 Bilić Mato M MK Velika Gorica
61 3:36:19 Plodinec Josip M MK Velika Gorica
62 3:37:36 Belošević Antun M TK Marathon 95
63 3:37:46 Projić Ante M AK Otok
64 3:38:11 Pihir Matija M TK P. Zrinski
65 3:38:25 Koal Ingrid W ind_D
66 3:38:48 Bulić Vladimir M MK Marjan
67 3:40:03 Krofl Ivanka W ŠRD Križevci
68 3:40:39 Rauch Enrico M ind_D, TV Little John
69 3:42:44 Vegše Robert M ind_CRO
70 3:43:02 Golub Jan Miroslav M AK Jastreb 99
71 3:43:18 Lukač Nikola M AK KA-tim
72 3:44:04 Milošević Josip-Čičko M AK Sinj
73 3:47:13 Bek Josip M AK Jastreb 99
74 3:47:47 Kopajtić Nedjeljko M AK Veteran
75 3:47:47 Miko Slobodan M AK Rudolf Perešin
76 3:47:48 Mioković Mile M AK Sljeme
77 3:48:39 Tomac Goran M RIS Delnice
78 3:49:46 Puh Stjepan M AK Veteran
79 3:49:48 Plemenčić Vlado M AK KA-tim
80 3:50:01 Sarić Ratko M ind_CRO
81 3:50:02 Ferenčak Ivan M ind_CRO
82 3:50:15 Karas Krešimir M AK Jastreb 99
83 3:50:16 Bošnjak Predrag M AK Jastreb 99
84 3:50:36 Horvat Josip M TK Marathon 95
85 3:51:25 Katić Frano M AK Veteran
86 3:51:31 Pomahač Renato M VK Zagreb
87 3:51:48 Janković Nikola M ind_CRO, Zagreb
88 3:51:53 Blažanin Ante M AK Veteran
89 3:51:56 Žalac Darko M AK Jastreb 99
90 3:52:12 Ognjenović Boran M AK Sljeme
91 3:52:16 Ivančević Tomislav M AK Sljeme
92 3:53:00 Vida Zvonko M AK Veteran
93 3:53:04 Brezarić Vladimir M AK Jastreb 99
94 3:53:23 Žišković Mario M AK Veteran
95 3:53:59 Zeks Željko M MKHrv. sokol Osijek
96 3:54:36 Štula Božo M ind_SiCG, Beograd
97 3:54:54 Sporiš Milan M AK Veteran
98 3:56:03 Džomba Anteša M AK Sljeme
99 3:57:15 Žižić Vladimir M ind_CRO
100 3:57:56 Vasung Franjo M AK Sljeme
101 3:58:44 Evačić Juraj M TK Marathon 95
102 4:01:56 štambuk Vjekoslav M AK Veteran
103 4:02:40 Tomić Dragoljub M AK KA-tim
104 4:03:50 Javor Nedjeljko M TK Rovinj
105 4:04:19 Linke Horst M ind_D
106 4:04:36 Aničić Ivo M AK Žumberak
107 4:05:23 Zubak Marko M ind_CRO
108 4:05:32 Grmovšek Dejan M AK Sisak
109 4:05:32 Kovačić Ivica M AK Sisak
110 4:06:07 Tomić Alojzije M Uljanik
111 4:06:35 Paj Boris M AK Sljeme
112 4:07:27 Nikolić Ivan M MKHrv. sokol Osijek
113 4:09:18 Gačić Boris M ind_CRO, Zagreb
114 4:09:33 Čuljat Ivan M AK Veteran
115 4:11:16 Kršinić Frano M AK Veteran
116 4:12:50 Hagemann Ana W TK Marathon 95
117 4:13:06 Barbieri Loris M ind_I
118 4:14:20 Mladinić Nenad M ind_CRO
119 4:14:34 Pale Željko M AK Sljeme
120 4:15:53 Vukelić Mile M AK Velebit 2001
121 4:17:32 Opačak Tadija M AK Veteran
122 4:17:40 Tompa Josef M ind_CH, Riehen
123 4:18:33 Devčić Berislav M ind_CRO
124 4:18:44 Salajster Tomislav M AK Martin - Dugo Selo
125 4:19:27 Reinić Boris M ind_CRO, Zagreb
126 4:22:28 Po Pietro M ind_I
127 4:26:10 Matić Igor M ind_CRO
128 4:31:44 Rupčić Zdravko M ind_CRO
129 4:39:00 Dragović Božica W AK Jastreb 99
130 4:39:01 Kostadinović Slobodan M AK Jastreb 99
131 4:39:02 Karas Tomislav M AK Jastreb 99


Ukupni poredak - muškarci

Poredak Rezultat Prezime Ime Klub
1 2:23:04 Ninković Sreten ind_SiCG
2 2:23:30 Aleksandrov Sergeji ind_RUS
3 2:23:58 Randich Julius ind_KEN, Nandi
4 2:25:04 Kodžo Đuro ind_B i H, Mrkonjić g.
5 2:29:42 Krasnov Alexandr ind_RUS
6 2:29:45 Maroević Janez AK Sinj
7 2:31:05 Bottger Hendrik AK Žumberak
8 2:32:17 Horvath Bela ind_H
9 2:34:02 Kovač Hrvoje AK Žumberak
10 2:37:27 Poul Kibet Simbeolei ind_KEN
11 2:38:36 Škopac Ivica AK Croatia marathon
12 2:41:24 Stanić Ivan AK Žumberak
13 2:42:50 Delaš Jozo AK Sinj
14 2:43:21 Katić Ante AK Otok
15 2:44:13 Domazet-Lošo Šimun AK Sinj
16 2:45:29 Letonia Željko Franjo AK Dinamo Zrinjevac
17 2:48:08 Čegar Goran Maraton Vukovar
18 2:49:01 Klobučarić Damir AK Žumberak
19 2:53:22 Mrkojević Tihomir AK GEM Vrbovec
20 2:53:34 Cerovski Branko MK Velika Gorica
21 2:57:14 Mišerić Darko MK Velika Gorica
22 2:57:37 Krog Darko MKHrv. sokol Osijek
23 2:58:46 Havaš Ladislav AK Sljeme
24 2:58:59 Vrhovski Zvonko AK Sljeme
25 3:02:55 Talaja Ivan AK Sinj
26 3:04:07 Koal Gerd ind_D
27 3:04:28 Filipić Miljenko TK Marathon 95
28 3:05:15 Krajinović Tome AK Žumberak
29 3:07:14 Klapež Jakov TK Marathon 95
30 3:09:05 Lončar Franjo AK Veteran
31 3:10:09 Dubovečak Stjepan TS lvanec
32 3:10:50 Lovrec Nenad AK Žumberak
33 3:11:30 Tandarić Darko ind_CRO, Zagreb
34 3:11:35 Vončina Tomislav AK Sljeme
35 3:12:46 Petrina Dalibor AK Veteran
36 3:13:09 Valenteković Igor AK Žumberak
37 3:24:14 Blažeković Inoslav AK Sljeme
38 3:24:41 Kresojević Franjo AK Veteran
39 3:26:15 Horvat Stjepan TK Marathon 95
40 3:27:51 Stojević Mladen AK Veteran
41 3:29:45 Cindori Krunoslav TK Marathon 95
42 3:30:43 Štrbac Duško ind_CRO, Zagreb
43 3:30:51 Mašić Robert AK Žumberak
44 3:31:10 Stiasni Velimir AK Sljeme
45 3:31:21 Gusak Pejo ind_CRO, Sl. Brod
46 3:32:05 Petrović Dubravko ind_A, ORF Laufsport
47 3:32:26 Babić Krešo ind_CRO
48 3:33:32 Martinović Vedran ind_CRO
49 3:34:45 Krivski Zvonko AK GEM Vrbovec
50 3:35:18 Vlašić Mladen ind_CRO
51 3:36:15 Milinković Josip AK Velebit 2001
52 3:36:18 Bilić Mato MK Velika Gorica
53 3:36:19 Plodinec Josip MK Velika Gorica
54 3:37:36 Belošević Antun TK Marathon 95
55 3:37:46 Projić Ante AK Otok
56 3:38:11 Pihir Matija TK P. Zrinski
57 3:38:48 Bulić Vladimir MK Marjan
58 3:40:39 Rauch Enrico ind_D, TV Little John
59 3:42:44 Vegše Robert ind_CRO
60 3:43:02 Golub Jan Miroslav AK Jastreb 99
61 3:43:18 Lukač Nikola AK KA-tim
62 3:44:04 Milošević Josip-Čičko AK Sinj
63 3:47:13 Bek Josip AK Jastreb 99
64 3:47:47 Kopajtić Nedjeljko AK Veteran
65 3:47:47 Miko Slobodan AK Rudolf Perešin
66 3:47:48 Mioković Mile AK Sljeme
67 3:48:39 Tomac Goran RIS Delnice
68 3:49:46 Puh Stjepan AK Veteran
69 3:49:48 Plemenčić Vlado AK KA-tim
70 3:50:01 Sarić Ratko ind_CRO
71 3:50:02 Ferenčak Ivan ind_CRO
72 3:50:15 Karas Krešimir AK Jastreb 99
73 3:50:16 Bošnjak Predrag AK Jastreb 99
74 3:50:36 Horvat Josip TK Marathon 95
75 3:51:25 Katić Frano AK Veteran
76 3:51:31 Pomahač Renato VK Zagreb
77 3:51:48 Janković Nikola ind_CRO, Zagreb
78 3:51:53 Blažanin Ante AK Veteran
79 3:51:56 Žalac Darko AK Jastreb 99
80 3:52:12 Ognjenović Boran AK Sljeme
81 3:52:16 Ivančević Tomislav AK Sljeme
82 3:53:00 Vida Zvonko AK Veteran
83 3:53:04 Brezarić Vladimir AK Jastreb 99
84 3:53:23 Žišković Mario AK Veteran
85 3:53:59 Zeks Željko MKHrv. sokol Osijek
86 3:54:36 štula Božo ind_SiCG, Beograd
87 3:54:54 Sporiš Milan AK Veteran
88 3:56:03 Džomba Anteša AK Sljeme
89 3:57:15 Žižić Vladimir ind_CRO
90 3:57:56 Vasung Franjo AK Sljeme
91 3:58:44 Evačić Juraj TK Marathon 95
92 4:01:56 Štambuk Vjekoslav AK Veteran
93 4:02:40 Tomić Dragoljub AK KA-tim
94 4:03:50 Javor Nedjeljko TK Rovinj
95 4:04:19 Linke Horst ind_D
96 4:04:36 Aničić Ivo AK Žumberak
97 4:05:23 Zubak Marko ind_CRO
98 4:05:32 Grmovšek Dejan AK Sisak
99 4:05:32 Kovačić Ivica AK Sisak
100 4:06:07 Tomić Alojzije Uljanik
101 4:06:35 Paj Boris AK Sljeme
102 4:07:27 Nikolić Ivan MKHrv. sokol Osijek
103 4:09:18 Gačić Boris ind_CRO, Zagreb
104 4:09:33 Čuljat Ivan AK Veteran
105 4:11:16 Kršinić Frano AK Veteran
106 4:13:06 Barbieri Loris ind_I
107 4:14:20 Mladinić Nenad ind_CRO
108 4:14:34 Pale Željko AK Sljeme
109 4:15:53 Vukelić Mile AK Velebit 2001
110 4:17:32 Opačak Tadija AK Veteran
111 4:17:40 Tompa Josef ind_CH, Riehen
112 4:18:33 Devčić Berislav ind_CRO
113 4:18:44 Salajster Tomislav AK Martin - Dugo Selo
114 4:19:27 Reinić Boris ind_CRO, Zagreb
115 4:22:28 Po Pietro ind_I
116 4:26:10 Matić Igor ind_CRO
117 4:31:44 Rupčić Zdravko ind_CRO
118 4:39:01 Kostadinović Slobodan AK Jastreb 99
119 4:39:02 Karas Tomislav AK Jastreb 99


Ukupni poredak - žene

Poredak Rezultat Prezime Ime Klub
1 2:48:08 Lukić Marijana ind_SiCG, AK Apatin
2 2:49:50 Šurbek Ida AK Žumberak
3 2:51:45 Rajčić Lidija AK Sinj
4 3:06:20 Jurišić Veronika AK Sljeme
5 3:06:43 Farkas Agota ind_H
6 3:27:58 Kolar Mirjana AK KA-tim
7 3:30:55 Gidak Petra AK Karlovac
8 3:33:54 Škevin Višnja AK Sljeme
9 3:38:25 Koal Ingrid ind_D
10 3:40:03 Krofl Ivanka ŠRD Križevci
11 4:12:50 Hagemann Ana TK Marathon 95
12 4:39:00 Dragović Božica AK Jastreb 99


Prvenstvo Hrvatske - muškarci


Poredak Rezultat Prezime Ime Klub
1 2:29:45 Maroević Janez AK Sinj
2 2:34:02 Kovač Hrvoje AK Žumberak
3 2:38:36 Škopac Ivica AK Croatia marathon
4 2:41:24 Stanić Ivan AK Žumberak
5 2:42:50 Delaš Jozo AK Sinj
6 2:43:21 Katić Ante AK Otok
7 2:44:13 Domazet-Lošo Šimun AK Sinj
8 2:45:29 Letonia Željko Franjo AK Dinamo Zrinjevac
9 2:49:01 Klobučarić Damir AK Žumberak
10 2:53:22 Mrkojević Tihomir AK GEM Vrbovec
11 2:53:34 Cerovski Branko MK Velika Gorica
12 2:57:14 Mišerić Darko MK Velika Gorica
13 2:57:37 Krog Darko MKHrv. sokol Osijek
14 2:58:46 Havaš Ladislav AK Sljeme
15 2:58:59 Vrhovski Zvonko AK Sljeme
16 3:02:55 Talaja Ivan AK Sinj
17 3:05:15 Krajinović Tome AK Žumberak
18 3:07:14 Klapež Jakov TK Marathon 95
19 3:10:50 Lovrec Nenad AK Žumberak
20 3:13:09 Valenteković Igor AK Žumberak
21 3:26:15 Horvat Stjepan TK Marathon 95
22 3:30:43 Štrbac Duško ind_CRO, Zagreb
23 3:36:18 Bilić Mato MK Velika Gorica
24 3:36:19 Plodinec Josip MK Velika Gorica
25 3:37:36 Belošević Antun TK Marathon 95
26 3:37:46 Projić Ante AK Otok
27 3:43:18 Lukač Nikola AK KA-tim
28 3:44:04 Milošević Josip-Čičko AK Sinj
29 3:49:48 Plemenčić Vlado AK KA-tim
30 3:50:36 Horvat Josip TK Marathon 95
31 3:53:59 Zeks Željko MKHrv. sokol Osijek
32 4:04:36 Aničić Ivo AK Žumberak
33 4:07:27 Nikolić Ivan MKHrv. sokol Osijek


Prvenstvo Hrvatske - žene

Poredak Rezultat Prezime Ime Klub
1 2:51:45 Rajčić Lidija AK Sinj
2 3:06:20 Jurišić Veronika AK Sljeme
3 3:27:58 Kolar Mirjana AK KA-tim
4 3:30:55 Gidak Petra AK Karlovac
5 3:33:54 Škevin Višnja AK Sljeme
6 3:40:03 Krofl Ivanka ŠRD Križevci
7 4:12:50 Hagemann Ana TK Marathon 95


Poredak po kategorijama - muškarci


Kategorija Poredak u kategoriji Rezultat Prezime Ime Klub
M20 1 2:23:30 Aleksandrov Sergeji ind_RUS
M20 2 2:32:17 Horvath Bela ind_H
M20 3 2:34:02 Kovač Hrvoje AK Žumberak
M20 4 2:37:27 Poul Kibet Simbeolei ind_KEN
M20 5 2:44:13 Domazet-Lošo šimun AK Sinj
M20 6 2:48:08 Čegar Goran Maraton Vukovar
M20 7 2:49:01 Klobučarić Damir AK Žumberak
M20 8 3:13:09 Valenteković Igor AK Žumberak
M20 9 3:35:18 Vlašić Mladen ind_CRO
M20 10 3:38:11 Pihir Matija TK P. Zrinski
M20 11 3:52:12 Ognjenović Boran AK Sljeme
M20 12 3:52:16 Ivančević Tomislav AK Sljeme
M20 13 3:57:15 Žižić Vladimir ind_CRO
M20 14 4:05:32 Grmovšek Dejan AK Sisak
M20 15 4:05:32 Kovačić Ivica AK Sisak
M20 16 4:18:44 Salajster Tomislav AK Martin - Dugo Selo
M20 17 4:26:10 Matić Igor ind_CRO
M20 18 4:39:02 Karas Tomislav AK Jastreb 99
M30 1 2:23:04 Ninković Sreten ind_SiCG
M30 2 2:23:58 Randich Julius ind_KEN, Nandi
M30 3 2:25:04 Kodžo Đuro ind_B i H, Mrkonjić g.
M30 4 2:29:42 Krasnov Alexandr ind_RUS
M30 5 2:29:45 Maroević Janez AK Sinj
M30 6 2:31:05 Bottger Hendrik AK Žumberak
M30 7 2:38:36 Škopac Ivica AK Croatia marathon
M30 8 2:41:24 Stanić Ivan AK Žumberak
M30 9 2:45:29 Letonia Željko Franjo AK Dinamo Zrinjevac
M30 10 2:53:22 Mrkojević Tihomir AK GEM Vrbovec
M30 11 2:53:34 Cerovski Branko MK Velika Gorica
M30 12 2:57:14 Mišerić Darko MK Velika Gorica
M30 13 2:58:46 Havaš Ladislav AK Sljeme
M30 14 3:11:30 Tandarić Darko ind_CRO, Zagreb
M30 15 3:11:35 Vončina Tomislav AK Sljeme
M30 16 3:12:46 Petrina Dalibor AK Veteran
M30 17 3:24:14 Blažeković Inoslav AK Sljeme
M30 18 3:29:45 Cindori Krunoslav TK Marathon 95
M30 19 3:30:51 Mašić Robert AK Žumberak
M30 20 3:32:26 Babić Krešo ind_CRO
M30 21 3:33:32 Martinović Vedran ind_CRO
M30 22 3:36:15 Milinković Josip AK Velebit 2001
M30 23 3:37:46 Projić Ante AK Otok
M30 24 3:40:39 Rauch Enrico ind_D, TV Little John
M30 25 3:42:44 Vegše Robert ind_CRO
M30 26 3:43:02 Golub Jan Miroslav AK Jastreb 99
M30 27 3:47:48 Mioković Mile AK Sljeme
M30 28 3:48:39 Tomac Goran RIS Delnice
M30 29 3:50:15 Karas Krešimir AK Jastreb 99
M30 30 3:51:31 Pomahač Renato VK Zagreb
M30 31 3:51:56 Žalac Darko AK Jastreb 99
M30 32 3:53:59 Zeks Željko MKHrv. sokol Osijek
M30 33 4:05:23 Zubak Marko ind_CRO
M30 34 4:14:20 Mladinić Nenad ind_CRO
M30 35 4:18:33 Devčić Berislav ind_CRO
M40 1 2:42:50 Delaš Jozo AK Sinj
M40 2 2:43:21 Katić Ante AK Otok
M40 3 2:58:59 Vrhovski Zvonko AK Sljeme
M40 4 3:05:15 Krajinović Tome AK Žumberak
M40 5 3:10:09 Dubovečak Stjepan TS lvanec
M40 6 3:10:50 Lovrec Nenad AK Žumberak
M40 7 3:32:05 Petrović Dubravko ind_A, ORF Laufsport
M40 8 3:38:48 Bulić Vladimir MK Marjan
M40 9 3:47:47 Miko Slobodan AK Rudolf Perešin
M40 10 3:50:01 Sarić Ratko ind_CRO
M40 11 3:50:16 Bošnjak Predrag AK Jastreb 99
M40 12 4:04:36 Aničić Ivo AK Žumberak
M40 13 4:07:27 Nikolić Ivan MKHrv. sokol Osijek
M40 14 4:17:32 Opačak Tadija AK Veteran
M40 15 4:31:44 Rupčić Zdravko ind_CRO
M40 16 4:39:01 Kostadinović Slobodan AK Jastreb 99
M45 1 3:02:55 Talaja Ivan AK Sinj
M45 2 3:04:28 Filipić Miljenko TK Marathon 95
M45 3 3:30:43 Štrbac Duško ind_CRO, Zagreb
M45 4 3:31:21 Gusak Pejo ind_CRO, Sl. Brod
M45 5 3:37:36 Belošević Antun TK Marathon 95
M45 6 3:49:48 Plemenčić Vlado AK KA-tim
M45 7 3:50:02 Ferenčak Ivan ind_CRO
M45 8 3:51:48 Janković Nikola ind_CRO, Zagreb
M45 9 3:51:53 Blažanin Ante AK Veteran
M45 10 3:53:00 Vida Zvonko AK Veteran
M45 11 3:53:23 Žišković Mario AK Veteran
M45 12 3:56:03 Džomba Anteša AK Sljeme
M45 13 4:01:56 štambuk Vjekoslav AK Veteran
M45 14 4:03:50 Javor Nedjeljko TK Rovinj
M45 15 4:09:18 Gačić Boris ind_CRO, Zagreb
M45 16 4:13:06 Barbieri Loris ind_I
M45 17 4:14:34 Pale Željko AK Sljeme
M45 18 4:19:27 Reinić Boris ind_CRO, Zagreb
M50 1 2:57:37 Krog Darko MKHrv. sokol Osijek
M50 2 3:04:07 Koal Gerd ind_D
M50 3 3:09:05 Lončar Franjo AK Veteran
M50 4 3:24:41 Kresojević Franjo AK Veteran
M50 5 3:27:51 Stojević Mladen AK Veteran
M50 6 3:31:10 Stiasni Velimir AK Sljeme
M50 7 3:34:45 Krivski Zvonko AK GEM Vrbovec
M50 8 3:36:18 Bilić Mato MK Velika Gorica
M50 9 3:36:19 Plodinec Josip MK Velika Gorica
M50 10 3:47:13 Bek Josip AK Jastreb 99
M50 11 3:53:04 Brezarić Vladimir AK Jastreb 99
M50 12 3:58:44 Evačić Juraj TK Marathon 95
M50 13 4:02:40 Tomić Dragoljub AK KA-tim
M50 14 4:06:35 Paj Boris AK Sljeme
M50 15 4:11:16 Kršinić Frano AK Veteran
M50 16 4:15:53 Vukelić Mile AK Velebit 2001
M55 1 3:07:14 Klapež Jakov TK Marathon 95
M55 2 3:26:15 Horvat Stjepan TK Marathon 95
M55 3 3:47:47 Kopajtić Nedjeljko AK Veteran
M55 4 3:54:36 štula Božo ind_SiCG, Beograd
M55 5 3:54:54 Sporiš Milan AK Veteran
M55 6 4:09:33 Čuljat Ivan AK Veteran
M55 7 4:22:28 Po Pietro ind_I
M60+ 1 3:43:18 Lukač Nikola AK KA-tim
M60+ 2 3:44:04 Milošević Josip-Čičko AK Sinj
M60+ 3 3:49:46 Puh Stjepan AK Veteran
M60+ 4 3:50:36 Horvat Josip TK Marathon 95
M60+ 5 3:51:25 Katić Frano AK Veteran
M60+ 6 3:57:56 Vasung Franjo AK Sljeme
M60+ 7 4:04:19 Linke Horst ind_D
M60+ 8 4:06:07 Tomić Alojzije Uljanik
M60+ 9 4:17:40 Tompa Josef ind_CH, Riehen


Poredak po kategorijama - žene

Kategorija Poredak u kategoriji Rezultat Prezime Ime Klub
Ž30 1 2:48:08 Lukić Marijana ind_SiCG, AK Apatin
Ž30 2 2:51:45 Rajčić Lidija AK Sinj
Ž30 3 3:06:20 Jurišić Veronika AK Sljeme
Ž30 4 3:27:58 Kolar Mirjana AK KA-tim
Ž30 5 3:30:55 Gidak Petra AK Karlovac
Ž30 6 4:39:00 Dragović Božica AK Jastreb 99
Ž40 1 2:49:50 Šurbek Ida AK Žumberak
Ž40 2 3:06:43 Farkas Agota ind_H
Ž40 3 3:33:54 Škevin Višnja AK Sljeme
Ž50 1 3:40:03 Krofl Ivanka ŠRD Križevci
Ž55+ 1 3:38:25 Koal Ingrid ind_D
Ž55+ 2 4:12:50 Hagemann Ana TK Marathon 95